Mermer (Döşeme - Basamak - Denizlik)

Mermer (Döşeme - Basamak - Denizlik)

 

Mermer döşeme, insan yaşamının hemen her anında yer alan kusursuz seçeneklerden biri olurken zemin kaplama çözümlerinin de vazgeçilmezidir.

 

Mermerin döşenmesi sayesinde yer, duvar, kolon ve diğer pek çok alanda pürüzsüz bir çözüm ortaya çıkarmak mümkündür.Im Ilıkkan Mermer Ve Granit ayrıcalıklarıyla sunulan bu döşeme malzemesini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Mermer kullanımı insan yaşamında çok uzun süredir var olan bir durum olsa da döşemelerin doğru kullanımı için profesyonelliğin ön planda olması şarttır.

 

Çünkü doğru döşenmemiş mermerlerin sadece görsel açıdan değil işlevsel açıdan da sorunlu olacağı açıktır. Siz de evinizde, iş yerinizde ya da diğer alanlarda mermeri kullanmak için Im Ilıkkan Mermer Ve Granit ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Mermer döşeme seçenekleri arasından açık renkli ve damarlı bir çözüme başvurmak mı istiyorsunuz? 

Yerin metrelerce altından özenle çıkarılıp işlenen ve bu özelliğiyle yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan mermeri hemen sipariş edebilirsiniz.

 

Döşenecek olan yerin özelliklerine uygun bir şekilde hazırlanan ve uygulaması kısa sürede gerçekleşen mermerin uzun ömürlü olması sayesinde kalite zirveye ulaşır.

Mermer basamak tasarımlarla bir araya getirerek okul şirket binası apartman otel gibi binalarınızı mermer basamaklarınızı adeta birer mabede dönüştürüyoruz mermerin asaleti ile göz alıcı bir görünüme kavuşacak Basamak ve merdivenlerde rengarenk ışıltıyla yürümek artık daha şık olacak.Mermer sağlamlığı zarafeti ve tarihsel zenginliği ile asırlardan beri insanoğlunun vazgeçilmez sanat dallarından biri olan heykel sanatının da temel yapı elemanı olma özelliği taşıyan bir malzemedir eski uygarlıklar hititler eski mısırlılar frigyalılar mezopotamya medeniyeti persler lidyalılar eski yunanlılar romalılar selçuklular osmanlılar ve daha birçok medeniyet günümüze kadar gelen tarihe ışık tutan tüm yapılarda ve el sanatlarında mermeri kullanmışlardır.

 

DENİZLİK UYGULAMALARI

Denizlik kaplama, mermer, granit, quartz ( kuvars ) olarak istediğiniz model,ölçü ve tasarımda üretip, uygulamasını yapmaktayız.

 

Denizlik Tasarımlarımız ve Detaylar

Pencere kenarı denizlik modellerimizde kullanılan diğer bir taş çeşidide granit ürünüdür. İstediğiniz alan ve bölmeler için granit seçimi yaparak uygun denizlik tasarımlarını yaptırabilirsiniz. Yüksek kaliteli işçilik ve üretim sürelerinin çok hızlı olması gibi birçok avantajını firmamız ayrıcalığı ile yaşayabilirsiniz. Denizlik üretimi ve tasarımı diğer bölümlere göre daha basit ve kolay işçilikli bir alandır. Fakat pencere kenarının hoş ve dekoratif bir yapıda gözükmesi bulunulan ortama gerçekten fark katacaktır.

Granit ürün çeşitlerimizden istediğinizi seçebilir ve gerekli uygulama alanı için keşif tespiti isteyebilirsiniz.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Mermer döşeme, insan yaşamının hemen her anında yer alan kusursuz

Genellikle iç mekan uygulamalarında görülmesi ile birl

Oldukça sert kristal bir yapısı olan granit, mutfak tezgâh